Lokalizacja
CHŁAPOWO Pogoda

Lokalizacja

Pensjonat ANTALYA to obiekt wypoczynkowy położony niemalże na samej krawędzi nadmorskiego klifu, zaledwie 350m od piaszczystej plaży i 40km od Trójmiasta.

Lokalizacja

Lokalizacja. Antalya znajduje się w Chłapowie przy ulicy Bursztynowej 22. Chłapowo to już dziś praktycznie dzielnica Władysławowa, ulica Bursztynowa położona jest w najdynamiczniej rozwijającej się części Chłapowa, niemalże na samej krawędzi nadmorskiego klifu, blisko również popularnych obiektów jak MaksMar czy Bursztynek. 

Odległość niecałych 300m do nadmorskiego brzegu, 50m od przystanku PKS, 1km od Cetniewa, 1,5 km od centrum turystycznego Władysławowa to niewątpliwe atuty lokalizacji. Wszędzie jest na tyle blisko by można bez wysiłku podejść pieszo i jednocześnie na tyle daleko by nocą i wieczorami pozostawać poza granicą turystycznego zgiełku i szumu charakterystycznego dla ścisłego centrum. 

W nieco innym wymiarze Chłapowo to doskonała baza noclegowa dla entuzjastów bardziej mobilnego sposobu spędzania urlopu - ciekawa okolica (1km od Rozewia,3km od półwyspu helskiego - fokarium, zabytki wojenne) dla amatorów wycieczek pieszych i rowerowych. Odległość niecałych 40 km od Trójmiasta(liczne ciekawe miejsca i zabytki) pozwala ciekawie zaplanować mniej pogodne dni.  

Więcej ciekawych informacji o naszej miejscowości znajdziecie Państwo na www.stowarzyszeniechlapowo.pl

0
metrów do plaży
0
pozytywnych opini
0
wypitych kaw
0
zadowolonych gości

Sprawdź dostępność terminów

© Antalya 2018