Restauracja

Restauracja

Serdecznie witamy w naszej restauracji... Doskonale wiemy, że domowa kuchnia i smaczne jedzenie to połowa sukcesu udanego wypoczynku. Oferujemy śniadania w formie bufetu i serwowane obiadokolacje ... pyszne jak u mamy :)

SMACZNIE JAK U MAMY

Od początku czerwca do końca sierpnia oferujemy wczasy z wyżywieniem. Nasza stołówka w tym okresie jest czynna codziennie 8.00-17.00: w godzinach porannych (8.00-10.30) serwujemy śniadania w formie ciepłego i zimnego bufetu. Specjalizujemy się przede wszystkim w daniach kuchni polskiej - w naszym menu z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od Twoich preferencji smakowych. Wszystkie posiłki przygotowywane są czysto, tradycyjnymi domowymi sposobami, ze świeżych produktów dobrej jakości - dzięki czemu na przestrzeni lat zyskaliśmi wielu stałych klientów naszej stołówki. 

Oferujemy pyszne, urozmaicone śniadania (przez cały rok) w formie bufetu - koszt śniadania to 22zł/osoba, oraz pyszne domowe obiady " jak u mamy" z możliwością wyboru z karty menu w różnych cenach. Koszt zestawu obiadowego w skład którego wchodzi : zupa, drugie danie, kompot, deser - oscyluje między 25zł-35zł. 

Organizujemy również:  
- Święta wielkanocne z tradycyjną polską kuchnią;
- Imprezy integracyjne przy muzyce;
- Urodziny, imieniny; 
- Chrzciny, Komunie.